Dovršava se kapela sv. Ivana Pavla II.

Kapela i perivoj sv. Ivana Pavla II., velikog i nezaboravnog prijatelja hrvatskog naroda, koji se rade pokraj župne kuće približavaju se svome kraju. Jedno i drugo trebaju biti završeni do proslave Presvetog Tojstva, u drugu nedjelju (16. lipnja). Da se sve to dogodi i zbude, za oko lijepo i dušu ugodno, veliku mobilnost, srčanost i zanos iskazuju naši vrijedni mještani, slivanjski meštri i majstori, koji svojim znanjem i ljubavlju čine sve besplatno, marno i srčano. Velikom papi i svecu na čast, a Slivnu i Slivanjcima na trajnu uspomenu. Ljubav prema svome mjestu ne mjeri se riječima, već djelima. Prvenstveno njima. Jer riječi nas nerijetko dijele, rastužuju, umaraju i zamaraju, a djela ostaju i zadivljuju. Marljivi i čestiti slivanjski svijet to znade pa se tako i ponaša.

Galerija fotografija: