Finale ženskog turnira u balotama

U subotu, 10. kolovoza 2019., u Slivnu je završen ženski turnir u balotama, koji je organizirao Caffe bar As. Na turniru je sudjelovalo 7 ženskih ekipa i održavao se u nekoliko vikenda. U finalu su balote u ruke uzele Melanka Šimunović i Ksenija Vučko, s jedne, te Mila i Ines Vrdoljak, svekrva i nevjesta, s druge strane. Pobjednički par je bio Šimunović – Vučko. No pehar i prigodne poklone dobile su i osvajačice trećeg mjesta Kristina Jović i Sandra Prgomet. Ovaj neobični događaj u našem mistu pobudio je veliku zainteresiranost te privukao veliki broj posjetitelja, koji su s oduševljenjem gledali kako žene balotaju. Budući da smisao turnira nije bio neko oštro natjecanje i osvajanje prvih mjesta, nego mala zabava i ugodno slivanjsko druženje tijekom ljeta, turnir je posve uspio. Neka se ova atraktivna manifestacija ponovi i dogodine.

Galerija fotografija: