Krštena Hana Lozina

U nedjelju, 28. srpnja 2019., u našoj je župnoj crkvi krštena Hana Lozina, kći Ivana i Marijane rođ. Vrdoljak. Kuma je bila Mirela Vranješ. Premda je bio ogroman pljusak, crkva je bila dupkom puna, a župni zbor, kao i uvijek, na visini, što je dodatno uveličalo misno slavlje i učinilo svečanim Hanino krštenje. Poslije mise, roditelji, kuma i sva rodbina pošli su na svečani ručak koji je za tu prigodu priređen u „Ikanovoj“ kući. U poslijepodnevnim je satima navratio i župnik te još jednom čestitao roditeljima i cijeloj obitelji „Lozina“. U crkvi smo maloj Hani zaželjeli da je uvijek i svagdje – tijekom njezina odgoja i kasnije u životu – prati Božji blagoslov i zagovor Blažene djevice Marije i svih svetaca Božjih. To isto želimo i sada, preporučujući je u molitve cijele naše župne zajednice.

Galerija fotografija: