Preminula Dragica Marinović

Jučer je, 11. kolovoza 2015., na našem groblju u Slivnu sahranjena Dragica Marinović rođ. Glavaš. Dragica je rođena 1952. godine i bila udana za Ivana Marinovića, s kojim je u kršćanskom braku imala troje djece. Dugo je godina živjela i radila u Njemačkoj, a ljeti je redovito dolazila u domovinu na odmor. Tako je bilo i sada, kada je iznenadno dobila jaki moždani udar od kojeg je nedugo zatim, 8. kolovoza, i preminula u KBC Firule u Splitu. Na njezinu sprovodu okupilo se mnoštvo svijeta, ne samo iz Slivna nego i iz drugih mjesta u domovini i inozemstvu u kojima je obitelj Marinović živjela i radila. Njezina iznenadna smrt rastužila je brojnu rodbinu i prijatelje, a na poseban način njezinu obitelj. Za njom tuguju: suprug Ivana, kćer Marija, sinovi Vlade i Matko, zet Danijel, nevjeste Dijana i Marijana, unučad Laura, Mauel, Maja, Lea, Mateo i Luis, sestre Franka, Mila, Jele i Marija s obiteljima, brat Nediljko s obitelji, obitelj pokojnog brata Ante, djever Nikola s obitelji, zaova Mila s obitelji i brojni drugi. Dok obitelji i rodbini još jednom izražavamo iskrenu sućut, istodobno molimo da je Gospodin nagradi vječnim mirom u svojemu kraljevstvu u kojemu boli i tuge više nema!