Preminula Nediljka Vuletić „Lenduša“

U nedjelju, 25. kolovoza 2019., preminula je Nediljka Vuletić rođ. Lemdić („Lenduša“). Misa zadušnica i sprovodni obredi obavljeni su u ponedjeljak, 26. kolovoza, u Slivnu u 18 sati, a jedno i drugo predvodio je župnik fra Željko. Pokojna Nediljka, rođena 1954. godine, bila je izuzetno plemenita žena, supruga i majka. Iako je dugo pobolijevala, nikada zbog toga nije očajavala: uvijek je bila vedra, optimistična i nasmijana. Zbog bolesti nije mogla ići u crkvu, ali se redovito ispovijedala, pričešćivala i otajstva svete krunice pribirala. Bila je pobožna, jednostavna, ponizna i bogobojazna osoba. Ukratko: jedna divna žena. Iza nje su ostali ožalošćeni: suprug Anđelko, sin Mario, kćeri Ivanka Marić, Anđelka Lozina, Zdenka Pejazić i Marija Pavičić s obiteljima, obitelj pok. braće Nediljka i Bože Lendić, obitelj pok. sestre Marije, zaove Neda i Mara s obiteljima, obitelj pok. djevera Ante te ostala rodbina i prijatelji. Počivala u miru Božjem!