Preminuo Jozo Prgomet

U utorak je, 20. kolovoza 2019., preminuo Jozo Prgomet, istoga dana kad mu i brat Milenko („Živa Vatra“) koji je umro četrdesetak dana ranije. Jozo se rodio na „Blagovist“, 25. ožujka 1944. godine, u obitelji Marijana i Mare Prgomet. rođ. Glavaš. Oženio se Slivanjkom Milicom Prgomet (rođenom 11. listopada 1952.), kćerkom Danka i Mare rođ. Prgomet, s kojom se crkveno vjenčao 15. veljače 1970. u Slivnu i s njom u kršćanskom braku imao troje djece, dvije kćeri i sina. Pogreb pok. Joze bio je jučer, 22. kolovoza 2019. (četvrtak, istoga dana kada mu i brata Milenka), u 18 sati na našem groblju u Slivnu, gdje su ga došli ispratiti brojni prijatelji i rodbina. Jozo je bio dobar i plemenit čovjek. Za njim tuguju supruga Milica, sin Marinko, kćeri Tanja i Mira, nevjesta Marina, zetovi Florian i Andre, unučad Luciana, Gabriel, Mila i Klara, obitelj pok. brata Milenka, brat Nikola s obitelji, brat Ante s obitelji, šura Marinko s obitelji, svastike Zora i Ljubica s obiteljima. A mi molimo da mu Bog oprosti sve ljudske slabosti i pridruži ga svojim svetima i izabranima u kraljevstvu njegovu. Pokoj vječni daruj mu Gospodine!